Nowo otwarty lokal na Kazimierzu z dużym, bajecznym, krytym ogrodem.
Dobra muzyka, oryginalny wystrój, niskie ceny, miła atmosfera, imprezy o charakterze niszowym, wybór kilkudziesięciu rodzajów niekomercyjnego piwa lanego i butelkowego ? tak w skrócie można scharakteryzować to miejsce, które od kilku miesięcy zadomowiło się na mapie krakowskich klubów.
Naszym priorytetem jest chęć wywołania u klienta poczucie zadowolenia, które jest niesione za pośrednictwem swojskiej, domowej, pozytywnej energii, którą wyczuwa się już po przekroczeniu progu Cafe Kalashnikov. W połączeniu z wesołą, optymistyczną, skoczna, wywołującą u naszych klientów rytmiczny ?przytup nożny? muzyką, stajemy się pewnego rodzaju lekiem na smutki i szarość otaczającej nas rzeczywistości.
Każdy fan muzyki niszowej, folkowej czy też Muzyki Świata znajdzie u nas coś, co usatysfakcjonuje jego artystyczne gusta!
Jeśli chcesz się wy?chillout?ować i poczuć bardziej swobodnie, znajdziesz tutaj ukojenie delektując się bajecznością naszego ogrodu, otwartego przez cały rok.
Oryginalny wystrój, miła atmosfera, niskie ceny piwa i drinków, dobra muzyka….czego trzeba więcej!?
Niedowiarków zapraszamy! Przekonajcie się sami!!!!

Informacje ogólne:
Otwarte codziennie od 11:00 do ostatniego klienta.
Imprezy klubowo-taneczne organizowane w każdy weekend.
Istnieje możliwość rezerwacji sal, ogrodu, czy tez całego lokalu.
Organizujemy imprezy okolicznościowe, tematyczne, firmowe, itp., itd.
Mamy bezpośredni kontakt z bardzo doświadczoną firmą cateringową toteż nasze usługi w tym zakresie są bardzo tanie i sprawdzone.
Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju propozycję organizacji imprez o charakterze kulturalnym typu: pokazy filmów, wernisaże, spotkanie poetyckie, itp.
Preferujemy piwa niszowe.

Bożego Ciała 7, 31-059 Kraków, 
nr. tel: 123415882
728871071
www.cafekalshnikov.pl
Internet Wi-Fi