miejsceJasne wnętrza, interesujący wystrój, nietuzinkowość. Miejsce – nie taka znowu nowa propozycja dla ludzi ceniących sobie inteligentną konwersację, obcowanie z literaturą i sztuką. Miejsce na Estery 1.

Pomysłodawcy mówią sami, że Projekt Miejsce to idea ? proces, proponujący twórcze podejście do miejsca- tego w którym się mieszka i, takiego, do którego chodzisz by bawić się/spotkać ze znajomymi/ posurfować po sieci.

W skład projektu wchodzi galeria Miejsce, ( gdzie można kupić dizajnerskie meble i akcesoria wnętrzarskie z lat 50, 60 i siedemdziesiątych (http://www.miejsce.sklep.pl/) i bar Miejsce, wykorzystujący w oryginalny, bezpretensjonalny sposób stylistykę lat siedemdziesiątych (http://www.miejsce.com.pl/).
Jasne, pełne żywych kolorów wnętrze zachęca do pozostania na dłużej. Można spróbować cudownej yerba mate (uwaga!uzależnia!) podawaną w tykwach i pyszne, domowe wegetariańskie kanapki. W Miejscu można również skosztować bardzo oryginalnych smaków np. likieru różanego, produkowanego wg staropolskiej receptury!
Obsługa przesympatyczna, można z całą pewnością odnaleźć tam, szczególny Kazimierzowski klimat, napić się banieczki lub dwóch, pogadać i na trochę zwolnic obroty.
Polecam!