Aloha proponuje swój autobus.  Dla tych, którzy raczej wolą mniej ruchome dancefloor-y proponujemy odwiedzenie kilku innych miejsc.Pierwsza propozycja to

Czarne bity, skoczne rytmy w Pozytywce. Lokal zaprasza na imprezę w piątek, 24 kwietnia od 21.00.  Duża dawka czarnych bitów – RnB, funk i soul, przeplatana skocznymi rytmami tanecznymi. Po północy jak zwykle muzyczne odjazdy w klimaty starsze i nowsze, rytmiczne i nastrojowe, ale przede wszystkim pozytywne.

W sobotę, 25 kwietnia, od 21.00, Pozytywka zaprasza na imprezę Fresh & Juicy. Świeże i soczyste rytmy klubowe serwuje rezydent DJ Tee (Kraków). Na rozgrzewkę energetyczny koktajl Vocal House, Funky House i Electro, z subtelną domieszką czarnych rytmów. Na deser smakowite kawałki muzyki klubowej z różnych epok i wszystkich stron świata.

Funky Music Bar zaprasza na swój gościnny parkiet o 22.00 w piątek, 24 kwietnia na imprezę pod przewodnictwem Doktór Plama vs. Rewelacyjny Luciano. W sobotę, 25 kwietnia na imprezę zaprasza DJ Scope (Choice Cuts, Dublin), Daniel Drumz & Mr.Krime. Wejście za free

Również o 21 w piątek, 24 kwietnia na imprezę zaprasza Taawa. Klubowe klimaty oraz doskonała zabawę w nietuzinkowych wnętrzach zapewnia DJ ADHD oraz Carloss Da Silva. W sobotę o 21, Taawa zaprasza na imprezę Live! Matush.

Oczywiście to tylko propozycje. Na Kazimierzu jest jeszcze kilka miejsc wartych odwiedzenia. Bardzo przyjemny parkiet jest w nowym lokalu, który mieści się na rogu Placu i Meiselsa, na tej samej ulicy, tylko blizej Krakowskiej jest bardzo fajna knajpa magiel. ma dwa poziomy i dancefloor na dole. Muza oldschool:)

UWAGA! UWAGA!

Nowe miejsce na krakowskim Kazimierzu! Klub Misz Masz – do przetestowania . Opis miejsca wkrótce:)