pozyywkaNa ulicy Bożego Ciała znajduje się kolejny lokal taneczny. Dwupoziomowy. Dwa bary, dobra obsługa, ceny nierujnujące portfela, muzyka różnorodna.  Toalety czyste  🙂

Na Bożego Ciała już byliśmy – w Enzo Club. Na tej samej ulicy znajduje się lokal z dłuższą historią. Kiedyś była tam malutka knajpka, ale szefowie wpadli na pomysł by zaadaptować piwnice.  Z dobrym skutkiem. Dzięki tej inicjatywie mamy miejscówkę całkiem przyjazną . Dj-e z fantazją i polotem, fachowi barmani, duży parkiet, klimatyzacja. Lokal ten jest również lokalem spod tęczowej wstążeczki zatem każdy, bez względu na orientację, może się tam fajnie i, co najważniejsze, bezpiecznie,  pobawić.

Najbliższe imprezy

  • piątek, 27 marcastart: 21.00
  • piątek, 24 kwietniastart: 21.00
  • piątek, 3 kwietniastart: 21.00
  • piątek, 17 kwietniastart: 21.00

Opis wydarzenia

Muzyczny wehikuł czasu zabierze nas w podróż od lat 70-tych i 80-tych do dziś i z powrotem. Maksymalnie pozytywna mieszanka stylów muzycznych, od klasyków złotej ery Disco, przez Pop do Dance i RnB. Gramy rytmicznie, wesoło i przede wszystkim pozytywnie.

Opis wydarzenia

Duża dawka czarnych bitów – RnB, funk i soul, przeplatana skocznymi rytmami tanecznymi. Po północy jak zwykle muzyczne odjazdy w klimaty starsze i nowsze, rytmiczne i nastrojowe, ale przede wszystkim pozytywne.

  • sobota, 28 marcastart: 21.00

Opis wydarzenia

Świeże i soczyste rytmy klubowe serwuje rezydent DJ Tee (Kraków). Na rozgrzewkę energetyczny koktail Vocal House, Funky House i Electro, z subtelną domieszką czarnych rytmów. Na deser smakowite kawałki muzyki klubowej z różnych epok i wszystkich stron świata.

  • sobota, 4 kwietniastart: 21.00
  • sobota, 18 kwietniastart: 21.00

Opis wydarzenia

Pulsujące rytmy Vocal House, Electro, Funky Disco i Nu Soul miksuje rezydent DJ Tee (Kraków). Taneczny non-stop mix muzyki klubowej, od egzotycznych remiksów, przez znane kawałki w zaskakujących często wersjach, aż po po hity z list przebojów ostatnich lat.

Więcej na stronie http://pozytywka.pl