DJ CRACK.OFF.SKY AT KALASHNIKOV.

Dj + trąbka, roots reggae, raggamuffin, dub,…..

24.08.2012  godz. 20:00

Crack.Off.Sky (Piotr Krakowski) – kompozytor multiinstrumentalista i producent muzyczny, autor muzyki do wielu filmów dokumentalnych i programów TV. W swoich projektach na żywo gra na trąbce i rzadkim w Polsce instrumencie – sitarze indyjskim. Prowadzi ambientowo-popowa grupę MILKSHOP (wydane 2 płyty, zwycięstwo w opolskich „Debiutach”, Zdobywcy złotej płyty za Soundtrack do serialu TVN „Magda M.”) i projekt reggae „Krakowski:Pankracy Sessions”, który promuje singiel „waluta”ze Stanisławem Soyką (utwór dotarł do pierwszej dziesiątki trójkowej listy przebojów).
Piotrek jest także współtwórcą post-jazzowej „Transylwani” i avant-popowego duetu „Krakowski i Kosma”. Obecnie gra też w eksperymentalnym kwartecie „Reaktor Maj”. Wraz z selektorem Niedzielą współtworzy reggaeowy „Pankracy Soundsystem”. Współpracuje z różnymi dj-ami i muzykami.

Współpracował przy produkcji wielu reklam i spotów tv, miedzy innymi z Borysem Lankoszem, Sylwestrem Latkowskim (m.in „Śledczak”, „Pedofile”, „Kamilianie”) , Maciejem Dejczerem a nawet projektantem Tomaszem Ossolinskim. Obecnie pracuje nad muzyką do dokumentu fabularnego pt. „Zabić Papałę” (reż. Sylwester Latkowski).

Komponuje tez dla Tvp Kultura przy programie „Sztuka Ekranowana” (cykl otrzymał srebrny medal na 52 Międzynarodowym Festiwalu Produkcji Telewizyjnych w Nowym Jorku w kategorii Sztuka. CRACK.OFF.SKY AT KALASHNIKOV

http://www.facebook.com/events/352406864843076/