JUŻ W SOBOTĘ – 25. 08
W CAFE KALASHNIKOV
„FOLK FURRY”
DJ MONO (NieMa Kru)
tym razem w Mono w odsłonie balkan, electro swing, afrobeat, folk fusion,….

dj mono:
Jako jeden ze 100 najlepszych DJ-i w Polsce / magazyn Laif / od 18 lat angażuje się w polską scenę muzyki klubowej.
Prezentował w swojej karierze prawie każdy gatunek, łącznie z discopolo prosto z winyla.


Obecnie muzycznie nie zamyka się w jednym nurcie, cały czas kombinuje miesza konwencje, tempa i gatunki.
Nie lubi nudnych przejść, mdłych setów i dentysty:)
Grywa w całej Polsce od morza do Tatr  na imprezach klubowych, filmowych, sportowych, wystawowych ( m. in. Miller Fresh, Festiwal NuJazzu i Funku, Basketmania, BeachSoccer Tour, Red Bull Kapsel Trophy, HGW, NoBorder Fest, UpToDate Fest).
Poszukując różnych form trafił do austriackiego PE!Music, łódzkiej Kliniki Pozytywnych Wibracji, Burning Lion Kolektive, Respecta Kru i Sonic Trip, krakowskiego Slow Motion Project.
Był rezydentem zakopiańskiego Ampstronga, krakowskiego CLUB07 i łódzkich klubów (Bagdad, Kontrasty, Jazzga), często usłyszeć go można było w RadioBIS w audycji Beatblender i łódzkim Nocnym Transie jak również w audycjach internetowych w wielu krajach.
Współwydawca winyli, płyt CD niszowych gatunków muzycznych już od 1998 roku.
Od 10 lat zaangażowany mocno w branżę muzyczno klubową jako grafik i kurator autor wielu znanych plakatów i wydawnictw klubowych twórca I Międzynarodowej Wystawy Plakatu Klubowego  PartyPrint.
W 2011 roku pomysłodawca i współorganizator VChamps mistrzostw Polski DJów wykorzystujących nowe gadgety miksująco  live actowe, z udziałem między innymi Kid Koala, Qbert i Craze.