kartel2Nigdy bym nie przypuszczała, że na spokojnej i kontemplacyjnej ulicy Józefa znajdzie się miejsce na kolejną i to niemałą imprezownię. Dlatego też miłą niespodzianką było dla mnie odkrycie ? na razie tylko teoretyczne, Kartelu, lokalu z dużym dancefloorem, w piwnicach na ulicy Józefa.
Opisy jakie znalazłam w sieci są bardzo zachęcające. Gównie w aspekcie muzycznym. Gościom lokalu udostępniono również stół do bilarda oraz dużą plazmę- zapewne z myślą o meczach. Klub posiada kilka sal zróżnicowanej wielkości (od kameralnych miejsc na 2-4 osoby przez kilkunastoosobowe stoliki aż po salę mieszczącą 70 osób) gdzie można przeprowadzić spotkanie biznesowe, towarzyskie z znajomymi bądź „druga połówką” zasiąść na wygodnych lożach, sofach i pufach.

Co jeszcze?
Kartel to najnowszy klub w Krakowie na Kazimierzu, otwarty 7 dni w tygodniu od godziny 16.00 do ost.klienta. Soboty : Imprezy tematyczne, w każdą sobotę miesiąca zupełnie inna impreza. Preferowane klimaty : Electro, Industrial, Dark Wave, Alternative / Independent, Synth, Wave, Trip hop bądź zupełnie odwrotnie – dobry pop lub klimaty oldschool disco, bądż typowe 80’s Parties. Piątki : Mix muzyki tanecznej od lat 1970 do 2009 roku podróż poprzez house, electro-house, roztańczone lata 90te, new romantic, pop, disco z przełomu lat 70tych i 80tych… Od niedzieli do środy w klubie funkcjonuje bilard cieszący sie dużym powodzeniem.

Dodatkowo w lokalu można organizować imprezy tematyczne. Najwyraźniej obsługa jest chętna do zabawy i bardzo elastyczna. Przecież nigdy nie wiadomo, co strzeli klientom do głowy w kwestii wymyślania tematyki wieczoru.

Jakie imprezy w najbliższym czasie w Kartelu?

W każdy piątek odbywać się będzie cykl imprez Discotheque. Start już w piątek, 8 mają o 21 !!!
w menu imprezy mix wielu gatunków, zarówno nowości tanecznych electro-house, electro-pop, house, dance, dobrego popu wymieszanego z szlagierami lat 80tych z okolic gatunków new romantic, new wave czy zupelnie odwrotnie – bardziej energetycznego rock’n’rollowego brzmienia, hitów disco nawiązujących do Studio 54 i przełomu lat 70tych i 80tych…jak i muzyki tanecznej lat 90tych…

W sobotę natomiast…Muzyka: EBM / INDUSTRIAL / DARK ELECTRO / SYNTH-POP / FUTURE-POP / DARK WAVE / ELECTRO-POP / ELECTRO-CLASH / ELECTRO-TECH / IDM / EXPERIMENTAL / NEW WAVE.

prezentują:
Frontman (Electroperversion / Kraków )
Bagiennik (Electroperversion / Kraków)
Agrax (Fashion Victim / Warszawa)

wstęp : 6 zł / start : 21.00 / selekcja, dresy zostawcie w domu:)