magielKiedy pierwszy raz trafiłam do Magla byłam przyjemnie zaskoczona wystrojem oraz aranżacją piwnic. No i przyzwoitymi cenami. Nadal trwam w tym stanie. Magiel to przyjemne miejsce, przestronne mimo nieco klaustrofobicznych piwnic. Można w nim potańczyć.

Jak to wygląda od środka?

magiel2 Pośród uroczych zabytkowych magli i 2 antrasolek znajdziecie swoje miejsce żeby napić się piwa lub drinka w rozsądnej cenie. Lokal jest dwupoziomowy (piwnice, parter) i posiada 130 miejsc siedzących plus czterdzieści w ogródku. Mocna stroną Magla różnorodność muzyki, począwszy od rocka, poprzez blues, pop, kończąc na muzyce filmowej. W piwnicy znajduje się parkiet, gdzie od czwartku do soboty możecie bawić się przy muzyce lat 60-90 granej na żywo z gramofonów. Lokal posiada dwa bary, gdzie pracuje miła i profesjonalna obsługa, która zrobi wszystko dla odpowiedniej atmosfery, by przyjemnie spędzić czas.
W lokalu można rezerwować miejsca, organizować imprezy zamknięte. Można również organizować 18-tki.
Może czasy się zmieniają, ale kilka lat temu , kiedy słyszeliśmy, że lokal organizuje 18-tki był to dla nas sygnał, ze lokal cienko przędzie, skoro zaprasza nieprzystosowane do picia z umiarem sensem małolaty. Jakkolwiek mam nadzieję, ze magiel hula jak złoto a te 18-tki to jedynie miły gest w kierunku młodzieży