mish mash

Informacja prasowa

?ZJAZD? partyjny w Mish Mash

W najbliższą sobotę, 7 listopada w krakowskim klubie Mish Mash odbędzie się niecodzienny ?zjazd? partyjny. Tym razem tytułowy, poimprezowy ?zjazd? gwarantuje duża ilość alkoholu, serwowana zupełnie za darmo dla wszystkich kobiet oraz niecodzienna muzyka trzech Pań:  Olivi Ungaro, Senthi oraz Meg Cocaine.
Usłyszycie najlepszy muzyczny mish mash z gatunków: minimal, techno, tech house. Warto w ten dzień wybrać się na Kazimierz i wziąć udział w pierwszym ?zjeździe? partyjnym, którego tematem przewodnim będzie: ?Równość w muzyce?.
DJ?s:
Olivia Ungaro/ Chronobross/ Krk
Meg Cocaine/ WickedType/ Kce
Senthia/ Wroclove

Wejście: free
Od 22:30 ? 23:00 alkohol za free dla wszystkich Pań!
Data: 7 listopada 2009/ sobota
Miejsce:
Mish Mash
Ul. Mostowa 2 ( boczna od Placu Wolnica, Kazimierz )
Kraków

Klub Mish Mash znajduje się tuż przy Placu Wolnica na krakowskim Kazimierzu. Mało kto wie, że plac ten  w XIV wieku dorównywał wielkością krakowskiemu rynkowi i pełnił podobne funkcje. Dziś miejsce to stanowi odskocznię od gwarnego i komercyjnego życia klubowego toczącego się na Rynku. Tylko w klubie Mish Mash znajdziecie najlepszą muzykę serwowaną przez czołowych producentów i dj?s polskiej oraz zagranicznej sceny klubowej. Mish Mash to także koncerty, wystawy oraz imprezy organizowane specjalnie dla Was i na Wasze osobiste święta. Zapraszamy !