Piątkowy wieczór został przeznaczony na prace badawcze. W planach było pokonanie Smoka, zapiekanka w Okrąglaku oraz tańce.

Smoka pokonywaliśmy w nowym lokalu, który został otwarty w miejsce dawniejszych Godzin, na Miodowej 43

Parafrazując tekst z reklamy: do wizyty w Smok Pubie podchodziliśmy z „pewną taką nieśmiałością”. Ciekawi byliśmy jak nowi właściciele zagospodarowali tak lubiane przez nas, onegdaj,  miejsce.

Ocena? W skrócie : lokal na 6.
Za co?

Po pierwsze, obsługa: wielki ukłon w stronę barmanów za uśmiech, miłe obejście, otwartość. Wielkie podziękowania dla Dominiki, która z cierpliwością , godna lepszej sprawy, zajmowała sie troskliwie nasza hałaśliwą gromadą. Za ogrzewanie atmosfery ciepłym słowem. Dziękujemy również przemiłemu, siedzącemu przy barze panu (nie dane nam było poznać jego imienia ), który ze znawstwem opowiadał o piwach spożywanych przez nas w ilościach niemałych.

Po drugie, wyznaczenie strefy dla palących i niepalących.

Po trzecie, toalety- czyste i przyjazne.

Po czwarte, asortyment. Właściciel lokalu obiecał nam dostarczyć fachowych informacji na temat browaru, który patronuje Smok Pubowi dlatego nie będziemy tutaj próbować rozpisywać się na ten temat. To, o czym warto wspomnieć, co według nas jest najważniejszą informacją, to piwo lane, uwarzone specjalnie dla Smoka. Piwo nie ma jeszcze oficjalnej nazwy, ale bez względu na to, jaką dostanie , warte jest wydania 9 złotych. Jest bardzo, ale to bardzo dobre. Z 10 osób, które wczoraj testowały to piwo tylko jeden malkontent się wyłamał mówiąc, że piwo jest nijakie. TO NIEPRAWDA!!!!!! Piwo jest przepyszne, delikatnie kwaskowe, odpowiednio mętne, orzeźwiające, pszeniczne. POLECAMY. Powinno posmakować  dziewczynom ponieważ jest łagodne.

Po piąte: jest czysto!!!

Smok Pub to drugi na Kazimierzu lokal, w którym można odetchnąć od wszechobecnego Żywca. Bogaty wybór piwa : ciemne, jasne, mocne, delikatne, wytrawne, łagodne; do wyboru do koloru. Dominuje oczywiście Smok, co zapewne uszczęśliwi wielbicieli . Jeżeli do tej pory ubolewaliście nad tym,  że jedynym lokalem, w którym można napić się dobrego piwa jest Omerta, rekomendujemy Smok Pub, Miodowa 43.

I na koniec: wielkie podziękowania dla właściciela za bardzo miłe przyjęcie. Czekamy na informacje.