zbliżeniaPrzyszła pora na zlustrowanie kolejnego Kazimierzowskiego lokalu. Bierzemy na warsztat Zbliżenia. Plac Nowy 7-8

Lokal usytuowany jest w specyficznym miejscu. W jednym z rogów Palcu Nowego znajduje się wejście do Zbliżeń. Do Zbliżeń fajnie jest się wybrać na szybką banieczkę lub szota. Kiedy byłam tam ostatnio obsługa barmańska rokowała bardzo dobrze. Profesjonalne serwowanie drinków nie zdarza się wszędzie. Jest wielka różnica pomiędzy wódko i piwolejstwem a serwowaniem drinków 🙂

W Zbliżeniach bar czysty, obsługa kelnerska sprawna chociaż niektórzy bywalcy tego lokalu twierdzą, że jest najgorsza na całym Kazimierzu. Plotka głosi, ze mało im płacą dlatego obsługa oszukuje klientów. Mnie tam nigdy nikt nie oszukał….. a ostrożnym trzeba być wszędzie.

Oprócz alkoholu można tam jeszcze całkiem dobrze zjeść a bywalcy twierdzą, że nic nie przebije zbliżeniowego tiramisu. Poza tym, zawsze jak nie pasuje nam kuchnia serwowana przez lokal, w którym spożywamy napoje wyskokowe możemy udać się do Okrąglaka by zdegustować zapiekankę lub gorącą kanapkę.

W lokalu jest czysto ? co ważne szczególnie w przypadku toalet.

Zbliżenia nie są lokalem typowo kazimierzowskim. Nie ma serwet. To lokal kolorowy, jasny i nowoczesny . Zatem jeśli znudzicie się mrokiem Singera w Zbliżeniach odnajdziecie światło.